دکوراسیون و تزینات منزل . تزئینات و زییبایی برای محیط کار

هنر خانه آرایی!

رنگ آمیزی پارچه:

 

رویه صندلی ‍‍،بالش و پرده اتاق بچه ها از جمله وسایلی است كه رنگ آمیزی و طرح آن در زیبایی محیط خانه تاثیر زیادی دارد.هر چه هماهنگی و تنوع رنگ در این بخشها بیشتر باشد،فضای زیبا تری ایجاد میشود.شما میتوانید با صرف كمی وقت طرح ورنگ مورد علاقه تان را به لوازم خانه منتقل كنید.

ابتدا طرح مورد نظرتان با توجه با سلایق و رنگ مورد نظرتان و هر عامل دیگری كه فكر می كنید به زیبایی كارتان می افزاید روی كاغذ طرح اولیه بزنید و بعد طرح مورد نظر را روی سطح پرده،رویه مبل،كوسن یا هر قسمت دیگر كه مایلید با مداد منتقل كنید.بعد با استفاده از مداد شمعی های معمولی خطوط ساده را بكشید.رنگهای شاد در كنار هم زیبایی خاصی دارد.برای برجسته تر شدن گلها می توانید خطوط دور برگها را با مداد شمعی بكشید و زمینه پایین كار را با پهلوی مداد شمعی نقاشی كنید.

بعد با گرفتن سشوار با حرارت ملایم رنگها را ثابت و یكنواخت تر كنید.

حالا داخل گلبرگها را با رنگ مخصوص پارچه و قلم مو رنگ كنید.رنگ مخصوص پارچه و قلم مو را در فروشگاه های وسایل گل یا رنگ فروشی ها با قیمتی اندك تهیه كنید.فقط در انتخاب نوع رنگ پارچه و خصوصیات هر رنگ مثل دوام در مقابل شستشو یا سایش و رنگهای مكمل یا متضاد دقت كافی را به عمل آورید.

شكل ساده تركارشطرنجی كردن سطح پارچه است.میتوانید سطح كار را با مربع یا مستطیل های كوچك و یا حتی مثلث و دایره های نامنظم كه حالتی زیبا دارد ،تقسیم كنید.بعد با استفاده از یك تكه اسفنج و رنگهای مخصوص پارچه،مستطیل و یا هر شكل دیگر را رنگ كنید(از این روش برای رنگ كردن پارچه هایی كه برای گل سازی استفاده میشود نیز كاربرد دارد مثل پارچه های گل بلندر).

بعد هم بانوك قلم مو داخل خانه ها را خالهای رنگی بزنید.با خشك شدن رنگها می توانید رویه بالش یا پرده را استفاده كنید و از زیبایی كارتان لذت ببرید.ضمنا استفاده از سشوار برای رنگهای پفكی است كه جلوه بیشتری به كار می دهد.

با این روش در دكور خانه خود تغییراتی هر چند انك میدهید كه این تغییر دكور كوچك میتواند روحیه شما را تغییر داده و در عین زیبایی با هزینه خیلی اندك قابل اجراست.

این روش را میتوان با شروع هر فصل انجام داد و در هر فصل از رنگ غالب آن فصل استفاده نمود مثل سبز برای پاییز،قرمز برای زمستان،نارنجی یا قهوه ای روشن برای پاییز و آبی آرامش برای زمستان.

به امید موفقیت همه ما ایرانیان

 

 

************************************* 

بافت تابلو فرش چهره شما ... به سایت های زیر مراجعه نمایید

www.takcarpet.blogfa.com

www.takcarpet.ir

بافت تابلو فرش چهره شما ..مدیر فروش  ۰۹۱۳۱۶۳۹۷۲۲

تابلو فرش تصویری و بافت سفارشی فرش و تابلو فرش

*******************************

 

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم اسفند ۱۳۸۷ساعت 19:35  توسط اپراتور  | 

 
Free Page Rank Tool